Small group training

Personal training is nu voor iedereen toegankelijk!

 

Small group training biedt de voordelen van het intensief werken met een personal trainer tegen een lager tarief en samen met anderen. Uit onderzoek blijkt dat veel leden van een sportschool binnen een paar maanden afhaken omdat ze hun doelstelling niet bereiken. Het buikje blijft, vallen niet af of eindigen met een fikse blessure. Met small group personal training sport je in een kleine groep van maximaal 10 personen en ervaar je toch de motivatie en coaching die een personal trainer jou kan bieden. Aandacht, resultaat en fun staan te allen tijde centraal.  Doordat je traint in een kleine groep kan de personal trainer goed rekening houden met jouw persoonlijke doelstelling en jou hier persoonlijk op coachen en motiveren om maximaal resultaat uit je training te halen.

 

Voordelen van small group personal training:

 

  • Motivatie en coaching door een personal trainer
  • Plezier door het gezamenlijk sporten
  • Een geweldige vetverbrander
  • Kort maar krachtig
  • Je traint alle spieren
  • Kracht en conditie training
  • Grote variatie aan oefeningen
  • Indoor & outdoor (bootcamp)
  • 2 x per week small group training

 

Vaste trainingsmomenten

Uw tijd is kostbaar en die probeert u zo efficiënt mogelijk in te delen. Daarvan zijn we ons bewust en daarom werken wij uitsluitend op afspraak. Om te garanderen dat u in groepen van maximaal 10 personen traint, met de volle aandacht van ons team, bieden wij u vaste momenten per week small group training aan voor een vast bedrag van € 44,95 per maand.

 

Via onderstaande button kunt u zich aanmelden en ontvangt u van ons alle informatie.

Youtube Youtube Facebook Facebook Instagram